Де купити нові турбіни та турбокомпресори на авто та не наткнутисяна підробки? Турбіни для авто

Продаж нових турбін та турбокомпресорів від оригінальних виробників - один з основних напрямів нашої діяльності! Ми здійснюємо продаж нових турбін та турбокомпресорів для легкових та вантажних автомобілів таких відомих виробників як Borgwarner Turbo Systems, Schwitzer, K Turbolader, Garrett, Holset, Ihi, Mitsubishi. Тут ми розповімо Вам де купити нові турбіни та турбокомпресори на авто та не наткнутися на підробки?
За останній час з'явилася величезна кількість підробок турбін, де недосвіченого покупця можуть легко обдурити. Здійснюючи покупки компанії TurboWest, Ви можете бути точно впевнені, що отримаєте нові турбіни від оригінальних виробників за демократичними цінами та гарантією якості від заводів-виробників терміном на 1 рік. До уваги власників авто! Заводи-виробники турбокомпресорів попереджають про те, що за умови правильного використання турбокомпресора на справному авто, його термін експлуатації повинен бути такий як і двигуна транспортного засобу.

В компанії TurboWest, Ви можете придбати:

Нові турбонагнітачі BorgWarner Turbo Systems

Корпорація BorgWarner Turbo Systems є провідним постачальником інноваційних систем з турбонаддувом і компетентним партнером для автомобільної промисловості в усьому світі. До даної корпорації входять такі відомі торгові марки як Schwitzer і Kkk (3К). Це світові лідери з виробництва турбін потужністю від 30 до 1600 кінських сил. Корпорація BorgWarner Turbo Systems пропонує нові турбонагнітачі Schwitzer і Kkk, застосування на дизельних і бензинових двигунах вантажних автомобілів та іншої спецтехніки.

Нові турбіни Garrett

Компанія заснована в 1938 році виробляє до дев'яти мільйонів турбокомпресорів в рік і має більш ніж 20 заводів по всьому світу. Honeywell Turbo Technologies був сформований в Феніксі, штат Аризона. Надалі перейменований Garrett AiResearch. Компанією виготовлялися турбокомпресори для Caterpillar гірничодобувного автомобіля. А також турбокомпресори для залізниць і комерційних вантажівок. Після нафтової кризи в 1970-х роках, федеральні норми та екологічні проблеми перебудували виробництво турбокомпресорів і для пасажирських транспортних засобів. Компанія виробляє нові турбіни Garrett починаючи від невеликих легкових автомобілів до великих вантажівок, а також промислового обладнання, будівельної техніки та літаків.

Нові турбокомпресори IHI

IHI Corporation - це японська компанія, яка являє собою величезний концерн, що
випускає популярні в багатьох країнах турбокомпресори, займається розробкою і
виробництвом промислових машин, двигунів, і навіть кораблів. Історія компанії IHI Corporation бере свій початок з 19 століття, проте напрямок машинобудування був розпочатий вже в повоєнний час. Всесвітнє визнання IHI вперше знайшла в 1986 році, коли в "Формулі 1" брав участь автомобіль команди Honda, оснащений
найпотужнішим на той момент двигуном в історії, з турбонаддувом виготовленим
японською компанією IHI. Зараз, крім таких індивідуальних зразків IHI випускає
продукцію для рядових споживачів - від турбокомпресорів для легкових авто, до
турбіни для різного комерційного транспорту. Ремонт турбокомпресорів даної марки завжди виявляється простіше і дешевше, ніж ремонт аналогічних зразків.

Нові турбіни Schwitzer

Компанія Schwitzer входить до складу всесвітньо відомої корпорації BorgWarner Turbo Systems, яка сьогодні є лідером на ринку виробництва турбокомпресорів. У свою чергу компанія відома тим, що виготовляють нові турбіни Schwitzer найвищої якості для практично всіх видів транспортних засобів. Компанія з року в рік впроваджує нові технології в області турбінобудування, завдяки чому досягається високий рівень якості та надійності продукції, а разом з цим, низька вартістю продукції робить нові турбіни Schwitzer ідеальним рішенням виходячи зі співвідношення ціна/якість.

Нові турбіни Mitsubishi

Mitsubishi - один з лідерів у виробництві турбокомпресорів для бензинових і дизельних моторів Турбіни Mitsubishi використовують такі концерни, як Saab, Chrysler, Volvo, Ford, Opel, звичайно ж сам Mitsubishi, і багато інших. Нові турбіни Mitsubishi - це символ визнання японських технологій виробниками автомобілів по всьому світу.

Новий турбонаддув Holset

Компанія Holset (c 2006 року - Cummins Turbo Technologies) є одним з визнаних лідерів в області розробки турбін. Високотехнологічні турбокомпресори марки Holset оптимізують роботу потужних автомобільних двигунів, силових генераторів, установок з дизельними двигунами. Надійність і якість турбінних систем Holset обумовлено застосуванням інноваційних технологій при виробництві та ретельно тестуванням. Останнє покоління турбін цієї марки точно відповідає стандартам за рівнем викиду токсичних газів і рівню шуму. Новий турбонаддув Holset добре показали себе під час експлуатації в місцевостях з умовами різкої зміни висоти, таким чином полегшується водіння вантажівки в горах, двигун не втрачає потужності, не потрібно часте перемикання швидкості. Пристрої Holset дозволяють поліпшити екологію навколишнього середовища.

Компанія TurboWest: чому Ви маєте звернутися до нас?

  • — Ми співпрацюємо з найбільшими світовими виробниками;
  • — У нас тільки оригінальні запчастини;
  • — Ми пропонуємо нові турбіни для спортивних, легкових, вантажних автомобілів, для будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів, а також для двигунів спеціального призначення;
  • — Для постійних клієнтів діє система знижок.

Шукаєте нові турбіни для авто? Телефонуйте до нас та підберемо турбіни для Вашого авто.

+38 (097) 968-64-83