Нові Турбіни

Компанія «TurboWest» здійснює професійний ремонт турбін для авто в Києві і інших містах України для легкових і вантажних автомобілів, с / г техніки, спецтехніки, автобусів і мікроавтобусів. У нашій пропозиції ви знайдете нові турбіни та турбокомпресори таких виробників як: Garrett, BorgWarner KKK, Mitsubishi, IHI, Holset, Schwitzer, Hitahi і Toyota.

Просто від виробника

Нові турбіни поставляються безпосередньо з заводу і на 100% оригінальні, упаковані в заводську картонну коробку.
На всі нові турбокомпресори поширюється 2-річна гарантія виробника, і він є продуктом екстра-класу.

Будьте уважні!

Пам'ятайте, що нові турбокомпресори - це не розбирання турбіни! Слідкуйте за продавцями, які пропонують продажу без підтвердження покупки (рахунок, квитанція). Такі турбокомпресори можуть бути дефектного продукту або невідомого походження. Купуючи без підтвердження покупки, Ви ризикуєте втратити гарантійні права. На ринку також є китайські підробки без знаків виробника, це турбокомпресори дуже низької якості.

Нові турбіни

Швидка доставка

У нас на складах більшість нових турбін, тому Вам не доведеться чекати товар днями, а іноді й тижнями.

Привабливі ціни

Завдяки нашій ціновій політиці Ви можете купити абсолютно нові турбіни за ціною, яка іноді вдвічі нижче, ніж на офіційних сайтах. Ми підходимо до кожного проекту індивідуально, щоб кожен клієнт відчував себе особливим з нами. Для постійних клієнтів у нас діє система знижок.

Шукаєте нові турбіни для авто? Телефонуйте до нас та підберемо турбіни для Вашого авто.

+38 (097) 968-64-83